Čerťáky Carp cup 2015

Krill Oliheň vítězí!
I tento rok jsem se s parťákem Márou zůčastnil 2. ročníku kaprařských závodů na Čertovích rybnících. Hned na začátek musím podotknou, že závody pořádané skvělým chlapem Zdeňou Matˇou patří bezkonkurenčně mezi nejlépe zmáknuté minimálně na Moravě a proto celému pořadatelskému týmu patří obrosvký DÍK!
Jelikož vodu dobře známe, věděli jsme co a jak. Proto jsme byli trošičku zklamaní z losu, který na nás vyšel, ale i tak jsme nic nevzdávali. Důležitým pro nás bylo přesné krmení a správné rozložení všech udic. Povedla se nám
první ryba závodu (bohužel nebodovaný amur). Bodovaný kapr přišel až uprostřed první noci a posléze se rozjela série stálých záběrů, které chodili průměrně po 2. až 3. hodinách.
Krmili jsme průběžně boiliesem Krill Oliheň 16 a 20mm a sem tam nějakou halibut peletou. Jako krmení do rakety jsme použili naše GRANULE MINI Krill Olihen, halibut pelety o průměru 6mm a trochu boilies Krill Oliheň 12mm. Úplně vše jsme zalévali fenomenálním FISH LIQUIDEM ULTRA, který má letos na svém kontě neuvěřitelné výsledky!
Top nástrahou byla peletka Krill Oliheň s malou ananasovou plovkou. Nakonec se nám povedlo vyhrát a odvážíme si domů i pohár za nejtěžší kapra závodu, kterého lapnul kolega Marek.
Za Junior Team Lukáš a Marek