EUROPE CARP CUP JUNIOR 2015 (Velký Cetín, Slovensko)

Na začátku měsíce října jsme se s Láďou zúčastnili prestižních závodů na Slovensku EUROPE CARP CUP JUNIOR 2015.
Ze začátku jsme z losu byli hodně nervózní, jelikož jsme vylosovali C15, která se zdála být hodně uzavřená.Společnými silami jsme z místa vytěžili maximum a umístili se na krásném 3.místě.
Taktiku jsme nějak moc neměnili z předešlých závodů na Čerťácích. Jako důležitým faktorem se nám zdála přesnost a selektování menších ryb. Kapři s námi komunikovali především v noci, takže jsme opravdu bojovali takřka bez

spánku. Až poslední noc závodu, jsem šel na chvilku zamhouřit oko, jelikož nás následující den čekala daleká cesta domů...ale o to bylo krásnější probouzení od Ládíčka se slovy: "Stávej ty vole, mám 11ctku"Celkem se nám podařilo cca 50 kapříků. Z toho 9 kousků bylo bodovaných a pomohli nám na bednu. Bodovanou rybou byl kapr od 8kg a do celkového pořadí se počítalo 5 nejtěžších. Vnadilo se boiliesem Calypso a Krill Oliheň o velikosti 20mm. Top nástrahou byla 16mm kulička Calypso + 12mm plovka Banán. Závody hodnotíme velice pozitivně. Super organizace, super atmosféra a super revír. Laťka prvního ročníku je hodně vysoko a organizátorům patří jedno velké díky! Závod nás posunul zase o kousíček dál a věříme, že se naskytne další taková možnost závodů.
Všem co nás podporovali a drželi palce upřímně děkujeme!
Za tým Krmiva Hulín
Lukáš Hejč, Laďa Patrman